Paslaugos | Aivaroprojektai.lt

Paslaugos

Montuojame įvairaus galingumo saulės jėgaines ant individualių namų stogų ir ant žemės. Turime kvalifikuotų darbuotojų komandą, patikimus žinomų pasaulio gamintojų kokybiškos įrangos tiekėjus užsienyje ir didelę patirtį atliekant saulės elektrinių iki 30kW galingumo montavimo ir paleidimo darbus. Visus darbus atliekame laiku ir kokybiškai. Atliktiems darbams suteikiame garantiją, atliekame garantinį ir pogarantinį įrangos aptarnavimą. Visai įrangai suteikiama gamintojo garantija, kuri atitinka visus keliamus LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) reikalavimus.

Jeigu Jūs nutarėte įsirengti namie kokybišką ir pakankamai greitai atsiperkančią saulės jėgainę arba Jus pavedė Jūsų pasirinktas rangovas ir laiku neatliko pažadėtų darbų, kreipkitės į mus ir mes visa tai atliksime. Pasirašius su mumis saulės elektrinės įrengimo sutartį, turėsite nepriekaištingai veikiančią, šiuolaikišką, stilingą saulės elektrinę ant namo stogo ar žemės ir garantuotai gausite už jos įsirengimą paramą iš APVA. Žemiau pateiktas mūsų atliekamų darbų sarašas pagal eiliškumą:

  1. APVA paramos dokumentų administravimas
  2. Namų ūkyje suvartojamos elektros energijos auditas
  3. Visos reikiamos įrangos parinkimas ir sukomplektavimas pagal poreikius
  4. Saulės modulių, keitiklių ir kitos įrangos mechaniniai ir elektriniai montavimo darbai
  5. Visų reikiamų dokumentų surinkimas ir pridavimas Valstybinei energetikos inspekcijai ir APVA

 

Saulės elektrinė ant šlaitinio namo stogo

Saulės elektrinę galima įsirengti ant nuožulnaus individualaus namo stogo. Ją galima sumontuoti ant bet kokios stogo dangos. Saulės moduliams tvirtinti ant stogo yra naudojamos specialiai tam skirtos metalinės konstrukcijos, kurių tipas priklauso nuo stogo dangos, stogo nuožulnumo ir t.t. 1kW individualiai saulės elektrinei yra reikalingas apie 6kv.m. nuožulnaus namo stogo plotas.

 

Saulės elektrinė ant plokščio namo stogo

Saulės elektrinę galima įsirengti ant plokščio individualaus namo stogo. Montuojant saulės modulius ant plokščio stogo, mechaninės modulius laikančios konstrukcijos prie stogo paviršiaus yra tvirtinamos inkariniais varžtais, o norint nepažeisti stogo dangos - balastais. Papildomų konstrukcijų dėka galima reguliuoti saulės modulių pasvyrimo kampą.

 

Saulės elektrinė ant žemės

Saulės elektrinę galima įsirengti ant žemės šalia savo individualaus namo arba geografiškai nutolusioje vietovėje. Tokiu atveju saulės elektrinės metalinės konstrukcijos į žemę bus sukalamos, daromas betoninis pamatas arba gręžtiniai metaliniai pamatai. Saulės moduliai prie šių konstrukcijų yra tvirtinami specialiais montavimo komponentais. Papildomų konstrukcijų dėka galima reguliuoti saulės modulių pasvyrimo kampą.

 

Terasos pavėsinė

Elektros energiją iš saulės gaminanti terasos pavėsinė (stoginė) atlieka dvigubą funkciją – apsaugo terasą nuo lietaus ir tiesioginės saulės spindulių, o taip pat gamina elektros energiją iš spinduliuojamos saulės spindulių energijos.
Pavėsinės stogas yra pagamintas iš fotovoltinių saulės modulių, kurios per keitiklį yra prijungtos prie elektros tinklo. Tokiu atveju šviečiant saulei yra gaminama elektros energija, kuri yra perduodama į elektros tinklą. Esant poreikiui iš to paties elektros tinklo elektros energija yra naudojama saviems poreikiams. Naudojant dvigubą elektros energijos apskaitos sistemą, sumažiname išlaidas naudojamai elektros energijai.
Terasos pavėsinės gali būti sumontuotos įvairam plotui uždengti. Tokios pavėsinės saulės modulių suminis galingumas priklauso nuo pavėsinės stogo ploto. 1kW galingumo individualiai saulės elektrinei yra reikalingas apie 6kv.m. pavėsinės plotas. 30kv.m. ploto pavėsinė kaip mini saulės jėgainė, atviroje vietovėje gamina apie 5000kWh elektros energijos per metus. Tokio pagaminto elektros energijos kiekio užtenka vidutinio individualaus gyvenamo namo metiniam elektros poreikiui patenkinti.
Elektros energiją iš saulės gaminančios terasų pavėsinės gali būti naudojamos privačiose valdose, degalinėse, stovėjimo aikštelėse ir kitose vietose kur norima šiuolaikonio dizaino stoginės terasai ar aikštelei ir švarios iš saulės gaminamos elektros energijos.

 

Automobilių pavėsinė

Elektros energiją iš saulės gaminanti automobilių pavėsinė (stoginė) atlieka dvigubą funkciją – apsaugo automobilius nuo lietaus ir tiesioginės saulės spindulių, o taip pat gamina elektros energiją iš spinduliuojamos saulės spindulių energijos.
Pavėsinės stogas yra pagamintas iš fotovoltinių saulės modulių, kurios per keitiklį yra prijungtos prie elektros tinklo. Tokiu atveju šviečiant saulei yra gaminama elektros energija, kuri yra perduodama į elektros tinklą. Esant poreikiui iš to paties elektros tinklo elektros energija yra naudojama saviems poreikiams. Naudojant dvigubą elektros energijos apskaitos sistemą, sumažiname išlaidas naudojamai elektros energijai.
Automobilių pavėsinės gali būti sumontuotos įvairam automobilių skaičiui ir gabaritams. Tokios pavėsinės saulės modulių suminis galingumas priklauso nuo pavėsinės stogo ploto. Dviejų vietų pavėsinės galingumas gali būti apie 5kW. Tokia pavėsinė kaip mini saulės jėgainė, atviroje vietovėje gamina apie 5000kWh elektros energijos per metus. Tokio pagaminto elektros energijos kiekio užtenka vidutinio individualaus gyvenamo namo metiniam elektros poreikiui patenkinti.


 

Šiuo metu Lietuvoje leidžiama įsirengti iki 10kW galingumo saulės jėgainę individualiems namų ūkiams saviems poreikiams. Tokia saulės jėgainė pagamina vidutiniškai 10000kWh elektros energijos per metus. Nesunaudota pagaminta elektros energija gali būti paskolinta elektros tinklams ir vėliau panaudota kai yra didesnis poreikis.